صبحانه‏های نابغه پرور!

نان و پنیر و خیار

روی یک تکه نان پنیر خامه‌ای بمالید و روی آن گوجه و خیار بچینید. تنها تفاوت و ویژگی این ساندویچ این است که باید کمی سلیقه به خرج دهید و با گوجه و خیار شکل‌های بامزه درست کنید. فرزند شما با دیدن این شکل‌های بامزه هیچ بهانه‌ای برای خوردن نخواهد گرفت.

سوسیس و تخم‌مرغ

بچه‌ها معمولا سوسیس دوست دارند. برای درست کردن این غذا باید سوسیس‌ها را تفت دهید و کمی که رنگ آن‌ها عوض شد، تخم‌مرغ‌ها را به هم بزنید و به سوسیس اضافه کنید و این غذا را با سس قرمز سرو کنید.

نان و پنیر

 

نان و پنیر و گردو

نان‌های گرد را نصف کنید و روی آن گردو بچینید. یک تکه پنیر هم روی آن بگذارید. می‌توانید کمی کارامل هم روی گردوها بریزید تا با ایجاد یک طعم شور و شیرین، صبحانه‌ای خوشمزه داشته باشید.

نان تخم مرغی

نان تست را بردارید و از میان آن یک دایره جدا کنید. کف تابه را کمی با کره چرب کنید. نان تست را در آن بگذارید و یک تخم‌مرغ را به هم بزنید و آنقدر از آن درون دایره وسط نان بریزید تا پر شود. وقتی تخم‌مرغ خودش را کاملا گرفت، آن را برگردانید تا طرف دیگر نان هم طلایی شود.

املت چیپس و پنیر

بچه‌ها عاشق چیپس و پنیر هستند. با کمی تغییر می‌توانید این غذای پر کالری و مضر را تبدیل به صبحانه‌ای مفید کنید. زرده و سفیده تخم‌مرغ را به هم بزنید و در تابه بریزید. کمی که خودش را گرفت، مقداری چیپس خرد کنید و به همراه گوجه‌فرنگی خرد شده و پنیر پیتزا روی تخم‌مرغ‌ها بریزید. بعد از چند دقیقه به هم بزنید و سرو کنید.

 

 

 

باشگاه کاربران تبیان – ارسالی از: baharrrrr88

/ 0 نظر / 4 بازدید